- Stolt av gutta

Sterk 2-0-seier borte mot Bryne. - Vi går en artig høst i møte.

- Møter lag som tenker de ikke kan tape

Håper god Bryne-statistikk fortsetter.

- Gir overskudd til mer frivillig innsats

Doff rydder seg ut av kontoret i hallen denne uka.

- Et veldig godt forbilde

Thor-Erik takker Doff for glimrende laginnsats i klubbadministrasjonen.

- En inspirerende dag for jentene i klubben

220 jenter var samlet til jentefotballdagen.

Jentefotballdag på søndag!

Jentefotballdagen arrangeres for 3. gang søndag 17. juni.

Sesongmagasinet på nett

Nå kan du lese KFUMs sesongmagasin 2018 på nett.

- Forhåpninger om avansement

A-lagsgutta går på banen for å slå LSK - samt nyte øyeblikket foran et entusiastisk Kåffa-publikum.

Kom på cupkamp onsdag

Info om onsdagens kamp mot LSK.

Oppstart 2013-kullet tirsdag 8.mai!

Da braker det endelig løs for alle gutter og jenter født i 2013!

Dato Hjemmelag Bortelag Res
23.07 KFUM Vålerenga 2
28.07 Egersunds KFUM
04.08 Vidar KFUM
12.08 KFUM Brattvåg
18.08 Hødd KFUM
23.06 Bryne KFUM
16.06 Vard Haugesund KFUM
09.06 KFUM Stjørdals-Blink
02.06 Nardo KFUM
26.05 KFUM Kjelsås
Fyll ut navn og e-post for å motta info fra KFUM

Besøk våre lagsider

4. div. kvinner
# Lag K D P
1 Asker 8 28 20
2 Grei 8 16 20
3 KFUM 8 23 18
4 Bærum 2 8 37 15
5 Amasone 8 13 10
6 Nordstrand 8 -3 10
7 Hasle-Løren 8 -18 9
8 Oldenborg 8 -55 3
9 Manglerud Star 8 -41 0
10 Oppegård 0 0 0
Siste synk: 00:23
PostNord-ligaen avd 2
# Lag K D P
1 Skeid Fotball 11 18 23
2 KFUM 11 13 22
3 Hødd 11 10 22
4 Kjelsås 11 8 22
5 Egersunds 11 3 16
6 Bryne 11 1 16
7 Fløy-Flekkerøy 11 -2 15
8 Vidar 11 -3 14
9 Stjørdals-Blink 11 0 13
10 Arendal 11 0 13
11 Brattvåg 11 -15 10
12 Vålerenga 2 10 -7 8
13 Nardo 11 -12 8
14 Vard Haugesund 10 -14 4
Siste synk: 18:49
G19 Interkrets B
# Lag K D P
1 KFUM 9 11 18
2 Lyn 1896 FK 8 20 17
3 Skeid 9 0 16
4 Oppsal 9 6 14
5 Fredrikstad 9 3 14
6 Kongsvinger 9 5 11
7 Lørenskog 8 -8 11
8 Strømmen 9 -2 10
9 Greåker 8 -12 7
10 Elverum 8 -23 3
Siste synk: 00:23
23.07 19:00 KFUM Arena 11er H
KFUM - Vålerenga 2
28.07 16:00 Idrettsparken B
Egersunds - KFUM
04.08 16:00 Lassa Gress B
Vidar - KFUM
12.08 17:00 KFUM Arena 11er H
KFUM - Brattvåg
18.08 17:00 Høddvoll kunstgras B
Hødd - KFUM
23.06 16:00 Bryne stadion B  
Bryne - KFUM  
16.06 13:00 Haugesund stadion B  
Vard Haugesund - KFUM  
09.06 14:30 KFUM Arena 11er H  
KFUM - Stjørdals-Blink  
02.06 16:00 Nissekollen kunstgras B  
Nardo - KFUM  
26.05 14:00 KFUM Arena 11er H  
KFUM - Kjelsås  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift